Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świdnik: Zmiany personalne w Urzędzie Miasta

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 lipca 2019 r. o 18:31 Powrót do artykułu
Pisz Reszka dalej pisz ... do końca droga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniec, koniec Jakson już się z Mańką spotyka zmiana starosty będzie Reszka się nie sprawdził
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuś zależy aby skłócić ze sobą urząd i starostwo. Tylko jedna rzecz tu nie gra! Po co Jakson atakuje na forum Reszkę? Po co Reszka atakuje Jaksona? Ktoś ma interes w tym aby wszyscy myśleli, że burmistrz ze starostą sobie wrzucają. I wszyscy wiemy kto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Blondi rządzi, Blondi dzieli, Blodni Waldemara wypierdzieli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Reszka, wszystko fajnie, tylko dlaczego pan burmistrz Jakson, który nota bene jest porządnym człowiekiem, eliminuje nieudaczników, ludzi nieuczciwych, nielojalnych ze swojego otoczenia, jednych szybciej, innych wolniej, pana i kilku przez pana wymienionych powyżej -  dość szybko się pozbył. Pan Soboń i pani Jankowska byli ludźmi burmistrza, on ich namaścił wbrew woli otoczenia politycznego., zawsze lojalnymi wobec niego, stąd długie  ich trwanie. Burmistrz teraz wspiera Sobonia, a  panią Jankowską  to on obsadził na funkcji sekretarza wbrew woli "grup  wywierajacych wpływ". Zadecydowała wzorcowa współpraca wcześniejsza, pani Jankowska była audytorem w UM. A pan jesteś głupi, tymi wpisami dałeś temu dowód, tym bardziej ,że z tego co wiem to obaj z Piotrowiczem chcieliście być sekretarzem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Reszka, wszystko fajnie, tylko dlaczego pan burmistrz Jakson, który nota bene jest porządnym człowiekiem, eliminuje nieudaczników, ludzi nieuczciwych, nielojalnych ze swojego otoczenia, jednych szybciej, innych wolniej, pana i kilku przez pana wymienionych powyżej -  dość szybko się pozbył. Pan Soboń i pani Jankowska byli ludźmi burmistrza, on ich namaścił wbrew woli otoczenia politycznego., zawsze lojalnymi wobec niego, stąd długie  ich trwanie. Burmistrz teraz wspiera Sobonia, a  panią Jankowską  to on obsadził na funkcji sekretarza wbrew woli "grup  wywierajacych wpływ". Zadecydowała wzorcowa współpraca wcześniejsza, pani Jankowska była audytorem w UM. A pan jesteś głupi, tymi wpisami dałeś temu dowód, tym bardziej ,że z tego co wiem to obaj z Piotrowiczem chcieliście być sekretarzem  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny Magier to dobry kandydat na nowego zastępcę burmistrza ! Chłopaczek jak nikt inny zna potrzeby mieszkańców i chociaż nie miał nas w du. .e  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniec, koniec Jakson już się z Mańką spotyka  zmiana starosty będzie Reszka się nie sprawdził  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas na ludzi młodych i aktywnych. Tych którzy robią coś dla mieszkańców, znają ich potrzeby i nie interesują ich ani stanowiska, ani pieniądze. Niestety dzisiaj nie ma ich w urzędzie. Mieszkańcy Świdnika widzą takich tylko 3. To Pan Radosław Brzózka i Pan Konrad Sawicki. Obaj pokazali pracując dotychczas u Pana Wojewody, że tylko ciężką pracą i oddaniem ludziom i ich sprawom można budować, a pozostali niech się kłócą i obrażają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brzózka na starostę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brzózka na starostę. Pejo na burmistrza. Mańka na sekretarza miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dmowski na posła, Sawicki na senatora. Magier im wspólne biuro poprowadzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewne info! Starosta traci mandat bo nie mieszka w Świdniku. Burmistrza odwołają w referendum w podzięce za betonowy plac. Pewne info!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja tu, na tym zadupiu jestem p-osłem, a Magier to mi robi łaskę przez l
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziękuję wszystkim za ciepłe słowa, napawa mnie to optymizmem i zdobrze wróży na przyszłość ale z kandydowaniem na stanowisko burmistrza miasta Świdnik poczekam jeszcze chwilę - przynamniej do końca obecnej kadencji pana Jaksona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magiere na prezydenta !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...